Wyjazdy dla firm – weź swoich pracowników w Podróż Życia

Wybierz termin

Szczegóły oferty

Nasze propozycje wyjazdów dla firm

ceny od
2295 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 2295 zł (17.11.2023)

Zgłoś grupę
ceny od
4396 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 4396 zł (17.11.2023)

Zgłoś grupę
ceny od
859 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 859 zł (17.11.2023)

Zgłoś grupę
ceny od
1049 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 1049 zł (17.11.2023)

Zgłoś grupę
ceny od
2249 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 2249 zł (17.11.2023)

Zgłoś grupę
ceny od
3499 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 3499 zł (17.11.2023)

Zgłoś grupę
ceny od
1899 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 1899 zł (17.11.2023)

Zgłoś grupę
ceny od
719 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 719 zł (17.11.2023)

Zgłoś grupę
ceny od
7899 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 7899 zł (17.11.2023)

Zgłoś grupę
ceny od
899 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 899 zł (17.11.2023)

Zgłoś grupę

Wyjazdy firmowe to spora część naszej oferty, pod którą kryją się zarówno bliskie wycieczki do sąsiednich krajów (Czechy, Niemcy, Węgry, kraje bałtyckie), nieco dalsze wyjazdy dla firm po Europie (wycieczki do Portugalii, do Grecji czy do Chorwacji), jak i wyjazdy egzotyczne na inne kontynenty. Proponujemy zarówno klasyczne wycieczki zakładowe z programem turystycznym, wycwacyjne, jak i programy tematyczne – wycieczki kulinarne, wyjazdy na mecze czy wyprawy z trekkingiem, rejsem… Wszystko zależy od Twojej inwencji i naszej pracy!to spora część naszej oferty, pod którą kryją się zarówno bliskie wycieczki do sąsiednich krajów (Czechy, Niemcy, Węgry, kraje bałtyckie), nieco dalsze wyjazdy dla firm po Europie (wycieczki do Portugalii, do Grecji czy do Chorwacji), jak i wyjazdy egzotyczne na inne kontynenty. Proponujemy zarówno klasyczne wycieczki zakładowe z programem turystycznym, wycwacyjne, jak i programy tematyczne – wycieczki kulinarne, wyjazdy na mecze czy wyprawy z trekkingiem, rejsem… Wszystko zależy od Twojej inwencji i naszej pracy!

Wycieczki dla firm – dokąd z nami?

Wieloletnie doświadczenie na ryku turystycznym (działamy od 2010 roku) pozwala nam z sukcesem oferować wyjazdy do wielu niesamowitych miejsc na świecie. Przez wszystkie lata naszej działalności organizowaliśmy zarówno bliskie wyjazdy autobusem po Niemczech, Słowenii czy Litwie, jak i wycieczki do Japonii, Korei czy do Kostaryki. Łącznie nasze grupy zawitały do 62 krajów świata, ale nasi pracownicy i piloci, którzy z chęcią podejmą wyzwanie organizacji wycieczki dla Twojej firmy w dowolne miejsce globu, odwiedzili łącznie dobrze ponad 100 krajów świata! Wycieczka na Maderę? – proszę bardzo, odwiedźmy wspólnie Wyspę Wiecznej Wiosny. Wycieczka do Japonii? – poznaj smak autentycznej kuchni Kraju Kwitnącej Wiśni. Wyprawa do Peru? – zobacz Machu Picchu razem z nami. Osoby pracujące dla MisjaGO! Mają doświadczenie również w trawersie Grenlandii, trekkingu do bazy Mt. Everestu albo wędrówkach po pustyni Negev w południowym Izraelu. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł wycieczki dla firm, którymi zarządzacie!

Wyjazdy dla firm – autobusem

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że do wielu miejsc, oczywiście tych bliższych, wygodniej jest dostać się autobusem. Masz mniejszy zespół niż 40-50 osób? – żaden problem, Twoja grupa pojedzie mniejszym busem. Większy czy mniejszy autokar doskonale sprawdza się w trakcie wycieczki do Pragi, na Węgry, podczas wycieczki do Wiednia czy też np. do krajów bałtyckich. Ale oczywiście na zamówienie Twojej firmy podejmiemy się wyjazdów autobusem również np. do Chorwacji, północnych Włoch, krajów Beneluxu czy do Słowenii. Na dalsze dystanse zdecydowanie polecamy podróż samolotem – na miejscu grupę z Twojej firmy obwiezie wynajęty tam przez nas miejscowy autokar.

Wycieczki firmowe samolotem

Oczywiście samolot to nasz ulubiony środek transportu, który perfekcyjnie skraca czas podróży. Dlatego też większość naszej oferty to wyjazdy lotnicze. Tym bardziej, że siatka połączeń z Polski (lub z portów sąsiednich – Berlina czy Pragi) z roku na rok systematycznie rośnie, a więc przybywa miejsc, do których można szybko dotrzeć! Lotnicze wycieczki firmowe to zarówno wyjazdy kulturowe – wycieczki na Sycylię, wycieczki do Grecji czy do Portugalii. Ale oferujemy również lotnicze wycieczki kulinarne – dlaczego by nie spróbować autentycznych umbryjskich trufli, wina z Toskanii czy katalońskiej cavy? A jak smakuje moussaka w autentycznej greckiej tawernie, a jak bacalhau w knajpce ukrytej w bocznej uliczce portugalskiego miasteczka? Ciekawą opcją są też wyjazdy na wydarzenia kulturalne, wycieczki na mecze najwybitniejszych drużyn europejskich (i nie tylko!), wyjazdy na Festiwal Wina w najstarszej odkrytej winiarni świata. A to wszystko w zasięgu trzech – czterech godzin lotu! 

Nie jesteś w stanie poświęcić na wyjazd więcej niż trzy-cztery dni? To również nic straconego: zapraszamy na krótkie wypady samolotem do najpiękniejszych miejsc Europy. Weekendy lotnicze w Barcelonie, w Londynie czy w Mediolanie – to oczywiście tylko przykłady; wiele wspaniałych miast w Europie jest dostępnych na szybki wypad!

A może wyjazd aktywny? Zmotywuj swoich pracowników wspaniałym trekkingiem lub spływem!

Wiemy oczywiście, że wiele firm chciałoby wynagrodzić swoich pracowników czymś więcej! Dlatego proponujemy Ci wyjazdy firmowe z trekkingiem. Wędrować możemy zarówno po sąsiednich górach (Karpaty rumuńskie, czarnogórski Durmitor albo Pireneje), jak i szlakami znacznie odleglejszymi – w indyjskim Ladakhu, u stóp nepalskich Himalajów czy po Andach w Chile lub Ekwadorze.

Chciałbyś zorganizować wycieczki motywacyjne dla pracowników połączone z aktywnością wodną? Z chęcią przygotujemy zwykły spływ kajakowy, rafting we Francji czy Słowenii, hydrospeed lub zwykłe snorkowanie. Częścią wyjazdu może też być jazda konna, wycieczka rowerowa, zwiedzanie miast na segwayu lub cokolwiek, co wspólnie postanowimy zrealizować!

Znamy potrzeby Twojej firmy – dostosujemy program do Twoich potrzeb

Jak zamówić wyjazd firmowy? Pomyśl, dokąd chciałbyś polecieć lub pojechać, opisz swoje marzenia krótko w mailu. A potem, oczywiście wspólnie, przekujemy Twoje marzenia w realny wyjazd. Przedstawione powyżej programy to tylko część naszych propozycji – więcej znajdziesz w dziale Wyjazdów na zamówienie. Pamiętaj, że to tylko wstępne pomysły i każdy z nich chętnie dostosujemy do Twoich potrzeb.

Do zobaczenia na szlaku!