Wyjazdy na zamówienie dla grup

Wybierz termin

Szczegóły oferty

Tworzymy wyjazdy, podczas których ludzie oraz przeżycia odgrywają najważniejszą rolę.

Projekt dopasowany do Ciebie

Chcesz zorganizować wyjazd, jednak wymaga to zbyt wiele czasu i wiedzy? Zdaj się na nas! Stworzymy program odpowiadający Twoim potrzebom i preferencjom, niezależnie czy będzie to wyjazd indywidualny, nagroda motywacyjna dla większej grupy pracowników czy nieszablonowy wyjazd incentive.

Organizujemy spersonalizowane wyjazdy dla firm, urzędów, instytucji, parafii, ale również mniejszych grup poszukujących nieszablonowych programów i wyjątkowych atrakcji.

Zgłoś grupę Zgłoś grupę

Niebanalne programy i wyjątkowe doświadczenia

Nasza oferta obejmuje zarówno bliskie wypady, jak np. wycieczki do Pragi czy Wilna, kilkudniowe zwiedzanie objazdowe Włoch, Chorwacji i krajów bałtyckich, jak i dłuższe wyprawy do Azji czy Ameryki Południowej.

Możesz skorzystać z gotowego programu, zmodyfikować go, lub zlecić nam stworzenie całkowicie zindywidualizowanej oferty.

Widoczne poniżej programy to tylko ramowe propozycje. Jeśli znajduje się wśród nich interesujący Cię wyjazd, np. do Chorwacji, ale w programie brakuje zwiedzania Bośni i Hercegowiny lub Czarnogóry – napisz do nas, przygotujemy taki program!

Opowiedz nam o swoich planach poprzez formularz lub telefonicznie. Zaproponujemy program, kosztorys oraz ustalimy szczegóły wyjazdu, który następnie dla Ciebie zrealizujemy. Profesjonalnie, bezpiecznie, z pasją.

Najczęściej zadawane pytania:

Masz więcej pytań?

Napisz do nas

Poznaj naszą ofertę wyjazdów na zamówienie