Wyjazdy na mecze – FC Barcelona i Real Madryt

Wybierz termin

Szczegóły oferty

Poleć z nami na mecze La Liga!

Warszawa-Chopin

Berlin

Katowice

Kraków

+ 2 inne lotniska

Warszawa-Chopin

Berlin

Katowice

Kraków

Gdańsk

Wrocław

ceny od
3295 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 2995 zł (02.11.2023)

Wszystkich terminów:9

Najbliższy wyjazd:
12.01.2024 – 15.01.2024

Sprawdź terminy
Wyjazdy na mecze - Real Madryt
Ostatnie miejsca najbliższy: 19.04.2024

Promocyjne terminy

19.04.2024 – 22.04.2024

Warszawa-Modlin

Kraków

Berlin

Warszawa-Chopin

ceny od
3399 zł

najniższa cena z ost. 30 dni: 3199 zł (03.11.2023)

Wszystkich terminów:9

Najbliższy wyjazd:
19.01.2024 – 22.01.2024

Sprawdź terminy

Zorganizowany wyjazd na mecz – zawsze chciałeś wziąć udział w meczu jednej z czołowych europejskich drużyn, ale nie miałeś odwagi za to się zabrać? Nasze wycieczki na mecze są w takim razie idealną ofertą dla Ciebie!

Wycieczki na mecze FC Barcelona

Oferujemy wyjazdy na mecze FC Barcelona. W ciągu 4-dniowej wycieczki do Barcelony nie tylko weźmiesz udział w meczu Twojej ukochanej drużyny i zobaczysz ich słynny stadion, ale również zobaczysz największe atrakcje stolicy Katalonii. Będziesz na barcelońskiej plaży, spróbujesz słynnych hiszpańskich tapas, skosztujesz lokalnego wina lub cavy – tamtejszego wina musującego. W trakcie wycieczki na mecz pospacerujesz po słynnym deptaku La Rambla, zobaczysz Dzielnicę Gotycką oraz najsłynniejszego dzieło Antonio Gaudiego, a więc Kościół Św. Rodziny (Sagrada Familia).

Wyjazd na mecz Realu Madryt

Z kolei wyjazdy na mecze Realu Madryt to szansa zobaczenia w akcji słynnych Królewskich. To również wizyta na stadionie Bernabeu. To także spieszno (stolica) – niespieszne (jednak Hiszpania) życie mieszkańców stolicy. To spacer przez słynną Plaza Mayor czy drugi centralny plac: Wrota Słońca (Puerta del Sol). To także dzielnica Malasana, znana z wielu filmów Almodovara czy Pałac Królewski. A jeśli chcesz połączyć sportowe emocje ze smakami Kastylii – odwiedzisz Mercado de San Miguel, gdzie liczni sprzedawcy oferują miejscowe szynki, sery czy wina.

Jakie wyjazdy na mecze oferujemy?

Nasze wycieczki na  mecze oferujemy nawet już dla dwóch osób. Zapewniamy w pakiecie przelot, ubezpieczenie, noclegi ze śniadaniami oraz oczywiście bilet na mecz. Jeśli natomiast zamierzasz zapisać się na wyjazd na mecz większym gronem przyjaciół, chętnie zapewnimy Ci również opiekę naszego pilota, który pomoże w przelocie oraz na miejscu.

Oferujemy również wyjazdy na mecze ligi włoskiej, angielskiej, niemieckiej czy portugalskiej. Jeśli interesuje Cię taka wycieczka na mecz – napisz do nas. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie wyjazd na mecz Twojej ulubionej drużyny!